KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17388157

nr 1738 8157

Etsning

Börje Sandelin (1926-1970), Sverige. Signerad. Bildmått: 17,5x11,5, yttermått inklusive ram: 37x29 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:53:16